Motivizer dostarczył technologię platformy benefitowej dla Emitel S.A.

Emitel wybrał system motywacyjny Motivizer

Emitel – największy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce wybrał platformę Motivizer do obsługi pozapłacowych benefitów pracowniczych.

Emitel wybrał system kafeteryjny Motivizer

Motivizer, najnowocześniejszy na polskim rynku system wsparcia dla działów HR, budowania motywacji pracowników i transformacji cyfrowej, dostarczył Emitel S.A. technologię platformy do obsługi pozapłacowych benefitów pracowniczych. System został dostosowany do potrzeb i standardów Emitel, a także spełnia najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa systemu i ochrony danych osobowych jego użytkowników.

Cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z jedną z najważniejszych firm branży technologicznej w Polsce. Zespół Emitel był świetnie przygotowany, a wypracowane wspólnie rozwiązania wpisują się w światowe trendy i pozwalają na szybkie reagowanie na potrzeby pracowników. Dzięki opartej na w pełni elastycznej i zintegrowanej z innymi systemami klienta architekturze System Motivizer może odpowiedzieć na każdą potrzebę Emitel mówi Paweł Filutowski, CEO/CTO Motivizer sp. z o.o.

Dostęp do systemu jest możliwy 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę. Użytkowanie systemu jest proste i intuicyjne, zarówno przy wykorzystaniu pełnowymiarowego desktopa czy laptopa, jak i poprzez urządzenia mobilne typu tablet i smartfon.

Wdrożenie systemu Motivizer jest odpowiedzią na oczekiwania naszych pracowników i kolejnym krokiem realizacji strategii HR. Emitel realizuje założenie utrzymania pozycji przyjaznego pracodawcy oraz firmy oferującej atrakcyjne warunki i miejsce pracy. Wdrożenie platformy było poprzedzone rozmowami oraz uzgodnione z partnerami społecznymi i radą pracowników. Wiemy, że praca zdalna wywróciła świat benefitów do góry nogami i dlatego dajemy naszym pracownikom dostęp do systemu kafeteryjnego, który pozwala na dużą elastyczność w zakresie benefitów. – mówi Rafał Sekuła, dyrektor Biura HR Emitel S.A.

Funkcjonalności, moduły i sposób ich działania są indywidualnie dostosowywane nie tylko do dzisiejszych potrzeb pracodawców, ale także do przyszłych, nieznanych dziś jeszcze wyzwań, przez możliwość swobodnych modyfikacji i rozwoju o kolejne moduły. Pracownicy Emitel otrzymali dostęp do najnowocześniejszego, w pełni mobilnego systemu kafeteryjnego. Dzięki niemu otrzymają dostęp do oferty ponad 200 dostawców, wśród których będą mogli wybrać potrzebne im benefity.

Motivizer:

System kafeteryjny Motivizer dostarcza najnowocześniejsze, w pełni mobilne rozwiązanie w formule tzw. SaaS (Software as a Service), ograniczając czas wdrożenia do maksymalnie kilku tygodni, a zaangażowanie działów IT klienta prawie do zera. Motivizer jako jedyny oferuje możliwość działania swojego systemu w ramach wdrożenia „on premises”, w chmurze prywatnej klienta, co jest częstym wymogiem w zakresie bezpieczeństwa, szczególnie w takich branżach jak finanse i bankowość czy telekomunikacja.


Emitel:

Spółka Emitel S.A. to największy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od ponad 50 lat dzięki Emitel sygnały telewizji i radia mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Oprócz usług dla nadawców telewizyjnych i radiowych, Emitel oferuje infrastrukturę wysokościową dla operatorów telefonii komórkowej, projektuje i instaluje nowoczesne systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczy w budowie inteligentnych miast i włącza się w prace nad przygotowaniem do budowy sieci 5G w Polsce.

Zobacz ofertę na stronie głównej