MOTIVIZER NA BENEFIT FESTIVAL II

Benefit Festival II

W dniu 5 października 2017 roku, w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, odbyła się druga edycja wydarzenia – BENEFITS FESTIVAL, organizowanego przez Link Concept Sp. z o.o. Było to już kolejne spotkanie osób, które zawodowo zajmują się tematyką benefitów pracowniczych. Podczas drugiej edycji Benefits Festival swoją ofertę prezentowało 25 Partnerów i Wystawców, w tym Motivizer sp. z o.

Odwiedzający BENEFITS FESTIVAL mogli zapoznać się z najnowszymi trendami pojawiającymi się na rynku benefitów pracowniczych, wysłuchać ciekawych wystąpień cenionych specjalistów z dziedziny wynagrodzeń, a wśród nich m.in. prof. SGH dr hab. Tomasza Rostkowskiego i dr Kazimierza Sedlaka.
Na odwiedzających przedstawicieli działów HR, odpowiedzialnych za kształtowanie polityki świadczeń pozapłacowych, czekały stoiska z ofertą benefitów pracowniczych, stoły eksperckie, strefy rozmów biznesowych, relaksu, a także wiele niespodzianek, konkursów i atrakcji.

Uczestnicy wskazywali na dużą potrzebę tego typu spotkań, wysoki poziom merytoryczny prelekcji w ramach BENEFITS FORUM i dobrą atmosferę sprzyjającą rozmowom, wymianie doświadczeń i nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Motivizer prezentował kolejne wydanie platformy kafeteryjnej, w tym zaawansowany moduł integracji z dostawcami oraz nowy interfejs użytkownika (rola Administratora HR oraz Pracownika).

 

Zobacz ofertę na stronie głównej