Jakie benefity motywacyjne dla pracownika biurowego a fizycznego?

przez admin 12-01-2018.
Pracownicy biurowi vs fizyczni
W obecnych czasach panuje nieustanna batalia o pozyskanie i utrzymanie dobrego pracownika, a konkurencyjne firmy prześcigają się w tworzeniu korzystniejszych ofert. Coraz więcej pracodawców zaczyna też zdawać sobie sprawę z tego, że nie tylko wysokość wynagrodzenia wpływa na satysfakcję z pracy, dlatego wielu z nich wdraża w swoich firmach systemy motywacyjne dopasowane do potrzeb załogi. A jakie benefity są najczęściej wykorzystywane? I które z nich sprawdzą się w przypadku pracowników biurowych, a które fizycznych?

Co to jest system kafeteryjny?

przez admin 12-01-2018.
Zmotywowany pracownik
Motywacja pracowników to bardzo ważna sprawa - to dzięki niej powstaje dobrze działający zespół i, co za tym idzie, firma mogąca wywalczyć sobie na rynku dobrą pozycję. Nie powinno więc dziwić, że oprócz pensji wymyślono też inne sposoby motywacji. Niestety nie zawsze się one sprawdzają. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być system kafeteryjny.

Rezygnacja z tworzenia ZFŚS – poradnik krok po kroku

przez admin 12-01-2018.
Podpisywanie umowy
Często działalność Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych traktowana jest przez pracodawców jako system motywacji pracowników, dlatego nawet firmy, które nie są zobligowane do jego utworzenia przez obowiązujące przepisy, decydują się na organizację funduszu. Ale co zrobić, gdy postanowisz z niego zrezygnować? Kiedy możesz to zrobić i jakie kroki wtedy przedsięwziąć?

Jak zaplanować wydatki na ZFŚS? Wzór preliminarza wydatków z ZFŚS

przez admin 12-01-2018.
Planowanie wydatków
Na pracodawcach zatrudniających co najmniej 50 pracowników na podstawie umowy o pracę ciąży obowiązek utworzenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Dzięki niemu możliwe jest materialne oraz pozamaterialne wspomaganie pracowników, motywowanie ich do bardziej efektywnej pracy oraz zwiększanie w nich zaangażowania i co za tym idzie – lojalności wobec firmy. Jednak aby przyznawanie świadczeń mogło przebiegać bez komplikacji, warto wcześniej zaplanować wydatki na dany rok. Jak to zrobić? Z czego finansować ZFŚS? I jak stworzyć preliminarz wydatków? Wyjaśniamy.

Jak stworzyć regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych?

przez admin 12-01-2018.
Tworzenie dokumentu
Coraz więcej pracodawców decyduje się na utworzenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS), ponieważ dzięki temu możliwe jest rozliczanie niektórych świadczeń pozapłacowych, które są prostym sposobem na motywację pracowników. A kiedy na właścicielu firmy ciąży obowiązek stworzenia ZFŚS? I w jaki sposób utworzyć regulamin, aby uniknąć roszczeń ze strony niezadowolonych pracowników?

Zaproszenie do udziału w zapytaniu ofertowym na usługi utrzymania systemu

przez admin 15-12-2017.
Przedmiot zakupu: Motivizer Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Hanki Czaki 2/18, 01-588 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy w Warszawie pod numerem KRS: 0000493006, NIP 521-366-42-06; REGON 147053465 - zaprasza do złożenia oferty na: Usługi utrzymaniowe platformy kafeteryjnej Motivizer (Zapytanie o ofertę RFP)

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – kto i jak może z niego korzystać?

przez admin 22-11-2017.
Pracownicy w biurze
Właściciele zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstwa posiadają coraz większą świadomość tego, jak ważne jest tworzenie przyjaznych warunków pracy oraz jakie korzyści płyną z dodatkowego, najczęściej niematerialnego, nagradzania pracowników. Szczególnie, że benefity mogą być organizowane w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Dlatego warto wiedzieć, co to dokładnie jest, kiedy założenie funduszu socjalnego jest obligatoryjne i co może być w jego ramach rozliczane.

MOTIVIZER NA BENEFIT FESTIVAL II

przez admin 30-10-2017.
W dniu 5 października 2017 roku, w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, odbyła się druga edycja wydarzenia - BENEFITS FESTIVAL, organizowanego przez Link Concept Sp. z o.o. Było to już kolejne spotkanie osób, które zawodowo zajmują się tematyką benefitów pracowniczych. Podczas drugiej edycji Benefits Festival swoją ofertę prezentowało 25 Partnerów i Wystawców,  w tym Motivizer sp. z o.

Top 5 najlepszych świadczeń pracowniczych i benefitów dla pracujących mam

przez admin 30-10-2017.
Mama w pracy
Coraz więcej polskich przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest sprawnie funkcjonujący system motywacji pracowników. Wielu z nich stara się pozyskać informację o tym, co motywuje do pracy, poprzez różnego rodzaju analizy potrzeb. Wciąż jednak często zapomina się o jednej, bardzo ważnej grupie – o pracujących mamach. Dlatego warto zastanowić się, jak ułatwić pracę matkom.

Motivizer na Outsourcing Expo 2017

przez admin 24-09-2017.
system kafeteryjny OE
W dniu 21 września 2017r. Motivizer wziął udział w targach Outsourcing Expo 2017.

Motivizer na Benefit Festival I

przez Michał Majecki 10-01-2017.
system kafeteryjny
Motivizer uczestniczył w spotkaniu liderów rynku produktów benefitowych, w tym z osobami odpowiedzialnymi za politykę benefitową w firmach.

Jak zarządzać świadczeniami pracowniczymi? Na czym polega wynagrodzenie kafeteryjne?

przez admin 07-09-2017.
Rozliczanie świadczeń
Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę z tego, jak dużą rolę odgrywają dodatkowe świadczenia pozapłacowe w motywowaniu pracowników. Niewielu jednak z nich wie, jak nimi zarządzać i jak je rozliczać, a wtedy z pomocą przychodzą systemy kafeteryjne. A na czym tak naprawdę polega wynagrodzenie kafeteryjne? Jakie są możliwości i korzyści wynikające z wykorzystania benefitów pracowniczych?

Jak zatrzymać dobrego pracownika, czyli systemy lojalnościowe w firmach

przez admin 07-09-2017.
Pracownicy w biurze
W ciągu ostatniego roku zwolniło się wielu pracowników w Twojej firmie? A może zauważasz, że wydajność i efektywność zespołu znacząco zmalała? W takim przypadku musisz zweryfikować obowiązujący w Twojej firmy system motywacyjny i zastanowić się, jak zwiększyć lojalność pracowników.

System motywacji pracowników – jak wybrać? Platformy kafeteryjne sposobem na poznanie potrzeb pracowników

przez admin 07-09-2017.
Motywacja do pracy
Obecnie motywowanie pracowników staje się coraz trudniejsze. Choć premia i podwyżki znajdują się na czołowym miejscu na liście czynników zwiększających zaangażowanie pracowników, dziś należy różnicować rodzaje benefitów. Pracodawca ma również do wyboru wiele systemów motywacji – tylko jak je wybrać? I czym się kierować?

Systemy kafeteryjne w praktyce, czyli 5 sposobów na motywowanie pracowników

przez admin 07-09-2017.
Benefity dla pracowników
Praca z ludźmi jest niezwykle trudnym zadaniem. Nie należy tylko zarządzać projektami, rozdzielać obowiązki, czy nadzorować postępu i jakości wykonywanych prac. Dla wielu pracodawców największym wyzwaniem jest odpowiednie zmotywowanie pracowników do lepszej, efektywniejszej pracy oraz stworzenie więzi między pracownikiem, a firmą, poczucia lojalności. Jak tego dokonać? I jak w praktyce pomogą nam w tym systemy kafeteryjne?

Zaproszenie do udziału w zapytaniu ofertowym na usługi SEO/SEM/Content Marketing

przez admin 11-04-2017.

Zaproszenie do udziału w zapytaniu ofertowym na rozbudowę platformy

przez admin 19-03-2017.

Co zyskujesz jako Dostawca dzięki systemowi Motivizer?

przez admin 10-03-2017.
Dzięki systemowi kafeteryjnemu Motivizer możesz jedynie zyskać! Jakie korzyści niesie ze sobą udział w programie?

Jak zmotywować swój zespół pracowników? Skorzystaj z Motivizer!

przez Motivizer 09-03-2017.
Wykorzystanie systemu motywacyjnego Motivizer to szereg korzyści zarówno dla pracowników jak i pracodawców.