Voucher4Sport dostępny w Motivizer

voucher na zawody sportowe kafeteria

Z roku na rok coraz więcej osób chce się sprawdzić i wziąć udział w hardcorowych biegach. Teraz by się na nie zapisać możesz wykorzystać swoje punkty w systemie Motivizer! 

Voucher na zawody sportowe w systemie kafeteryjnym Motivizer

Zawsze cenimy sobie sugestie i pomysły naszyć klientów oraz użytkowników systemu Motivizer. Sezon sportowy w pełni, niektórzy już budują szczyt formy by wziąć udział w półmaratonach, maratonach lub hardcorowych biegach górskich!

Ale kto w Polsce nie słyszał o Biegu Rzeźnika? Nawet jeśli nie podbiegłeś nigdy na tramwaj czy autobus to o tym wydarzeniu na pewno słyszałeś. Wiele osób chce spróbować zmierzyć się z samym sobą i wygrać! Nie trzeba zaczynać od razu od popularnego „Rzeźnika”, nawet jego organizatorzy proponują najpierw sprawdzić się w Rzeźniczku lub ok 10 km trasie „Na Jeleni Skok”.  Do tego w całej Polsce mamy wydarzenia dla biegaczy, w których corocznie bierze udział setki tysięcy osób! Jak się okazuje te wydarzenia sportowe są w planach wielu użytkowników naszego systemu. 

Voucher4Sport – wybierz i zapisz się na swoje ulubione wydarzenie sportowe

By wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom Motivizer wspólnie z IST Software uruchomił nową usługę – Voucher4Sport.  

Na stronie Voucher4Sport możesz w prosty sposób znaleźć interesujące się Cię wydarzenie sportowe, a później zapisać się na nie wykorzystując kod Vouchera z platformy kafeteryjnej Motivizer

Na Voucher4Sport będziesz mógł zapisać się na najważniejsze wydarzenie sportowe w Polsce, takie jak Festiwal Biegu Rzeźnika i wziąć udział w Maratonie Rzeźnika, Rzeźniku Ultra lub w całym Rzeźnickim Szlemie!

Aktualna lista zawodów sportowych dostępna w Motivizer

Aktualna lista zawodów, na które można się zapisać w danym momencie, będzie dostępna w systemie benefitowym Motivizer oraz na stronie voucher4sport.com . 

Jeśli Twój pracodawca umożliwia Ci dostęp do systemu kafeteryjnego Motivizer: 

  • Zaloguj się na swoje konto 
  • Przejdź do zakładki “sport” i poszukaj “Voucher na wydarzenia sportowe” 
  • Następnie wybierz wartość swojego vouchera i zamień swoje punkty na kod. 

Jak zrealizować Voucher na zawody sportowe?

  • Jeśli otrzymałeś swój kod z platformy benefitowej wybierz z listy wydarzenie sportowe, które Cię interesuje. 
  • Przejdź do strony zapisów organizatora 
  • Podczas rejestracji w kroku płatności wpisz swój kod z platformy kafeteryjnej. 

Sprawdź ofertę Motivizer

Platforma kafeteryjna Motivizer oprócz oferty Voucher4Sport – voucher na zawody sportowe oferuje stale poszerzającą się bazę benefitów dostępnych dla pracownika. 

Dowiedź się więcej o tym co to jest system kafeteryjny.

Zobacz ofertę na stronie głównej