Motivizer dostarczył technologię dla Mera Systemy

Mera Systemy Motivizer system motywacyjny

Motivizer przygotował i wdrożył platformę benefitową dla jednego z krajowych liderów rozwiązań z zakresu self-service solutions – Mera Systemy. Najnowocześniejsza na polskim rynku platforma do obsługi pozapłacowych benefitów pracowniczych została dostosowana do standardów Mera Systemy. 

Grupa Mera korzysta z systemy kafeteryjnego Motivizer

Możemy z dumą i satysfakcją poinformować, że Motivizer dostarczył spółce Mera Systemy technologię platformy do obsługi pozapłacowych benefitów pracowniczych. System został dostosowany do potrzeb pracowników Mera Systemy pod względem funkcjonalności jak i wyglądu samej platformy. Nasz system spełnia też najwyższe światowe standardy w zakresie bezpieczeństwa systemu i ochrony danych osobowych jego użytkowników.  

mówi Magdalena Wiśniewska, COO Motivizer 

Dostęp do systemu jest możliwy 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę. Użytkowanie systemu kafeteryjnego jest proste i intuicyjne, zarówno przy wykorzystaniu pełnowymiarowego desktopa czy laptopa, jak i poprzez urządzenia mobilne typu tablet i smartfon. Funkcjonalności Motivizer, moduły i sposób ich działania są indywidualnie dostosowywane do potrzeb pracodawców. Dodatkowo dzięki opartej na elastycznej i zintegrowanej z innymi systemami architekturze Motivizer może odpowiedzieć na każdą potrzebę Klienta, nie tylko dziś, ale także w przyszłości, gdy pojawią się nowe wyzwania, przez możliwość swobodnych modyfikacji i rozwoju o kolejne moduły.  

Wdrożenie systemu Motivizer, było dla nas naturalną decyzją i odpowiedzią na oczekiwania naszych pracowników i kolejnym krokiem realizacji strategii HR i digitalizacji Mera Systemy. Chcieliśmy wdrożyć system, który z jednej strony da naszym pracownikom dostęp do platformy benefitowej, ale też w przyszłości pozwoli na dalszą digitalizację naszej organizacji

mówi Adam Filutowski, CEO Mera Systemy 

Pracownicy Mera Systemy otrzymają dostęp do oferty ponad 200 dostawców, wśród których będą mogli wybrać potrzebne im benefity. Dodatkowo jak inni użytkownicy Motivizer zyskują dostęp do portalu Outleo.pl,  w którym można wymienić punkty Motivizer na nagrody rzeczowe. Katalog nagród liczy już ponad 500 pozycji od 50 renomowanych marek.  

Mera Systemy dostarcza rozwiązania self-service solutions, jest dziś też jednym z krajowych liderów we wprowadzaniu na rynek systemów wspierających pracę min. administracji, banków czy służby zdrowia. Jest także największym w Polsce producentem biletomatów

Sprawdź ofertę Motivizer

Platforma kafeteryjna Motivizer oprócz nowości – oferty Voucher4Sport – voucher na zawody sportowe oferuje stale poszerzającą się bazę benefitów dostępnych dla pracownika. 

Dowiedź się więcej o tym co to jest system kafeteryjny.

Zobacz ofertę na stronie głównej