Motivizer dostarczył technologię platformy benefitowej dla PZU Pomoc


PZU Pomoc wybrała technologię innowacyjnego systemu Motivizer jako część swojego ekosystemu pozapłacowych benefitów pracowniczych. Z narzędzia PZU Benefity korzystać będą mogli klienci Grupy PZU. 

Motivizer, najnowocześniejszy na polskim rynku system wsparcia dla działów HR, budowania motywacji pracowników i transformacji cyfrowej, dostarczył PZU Pomoc technologię platformy do obsługi pozapłacowych benefitów pracowniczych, która została dostosowana do standardów PZU i będzie dalej rozwijana jako filar Ekosystemu Benefity. Motivizer spełnia najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa systemu i ochrony danych osobowych jego użytkowników, co było jednym z kluczowych czynników przy wyborze przez PZU.

Motivizer dostępny dla klientów PZU w ramach PZU Pomoc

Dostęp do systemu jest możliwy 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę. Użytkowanie systemu jest proste i intuicyjne, zarówno przy wykorzystaniu pełnowymiarowego desktopa czy laptopa, jak i poprzez urządzenia mobilne typu tablet i smartfon. Technologia będzie dostępna dla klientów PZU w ramach oferty spółki PZU Pomoc.

Cieszę się, że możemy rozpocząć współpracę z największą instytucją finansową w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, jaką jest PZU. Zespół Motivizer kolejny raz udowodnił, że potrafi odpowiedzieć na oczekiwania klienta i zrealizować z powodzeniem ambitne zadanie jakie zostało postawione przez PZU. W tym projekcie kluczowe było doskonałe zrozumienie potrzeb PZU i zaproponowanie rozwiązania, które wpisze się w światowe trendy i pozwoli na szybkie reagowanie na potrzeby klientów. Dzięki opartej na w pełni elastycznej i zintegrowanej z innymi systemami klienta architekturze System Motivizer może odpowiedzieć na każdą potrzebę PZU – mówi Paweł Filutowski, CEO/CTO Motivizer sp. z o.o.

Funkcjonalności, moduły i sposób ich działania są indywidualnie dostosowywane nie tylko do dzisiejszych potrzeb pracodawców, ale także do przyszłych, nieznanych dziś jeszcze wyzwań, przez możliwość swobodnych modyfikacji i rozwoju o kolejne moduły.

Wprowadzenie ekosystemu pozapłacowych benefitów pracowniczych to jeden z elementów realizacji aktualnej strategii Grupy PZU. Cieszymy się, że możemy wykorzystać do tego autorskie rozwiązanie stworzone przez polskich ekspertów. Dzięki elastyczności technologii dostarczonej przez Motivizer, mogliśmy dostosować system do potrzeb użytkowników z różnych branż, zarówno bardzo dużych spółek i grup kapitałowych, jak i mniejszych podmiotów. Wierzymy, że rozpoczęta dziś współpraca będzie owocna i przysporzy dodatkową wartość dla klientów Grupy PZU – mówi wiceprezes PZU Pomoc Maciej Gołaś.

System kafeteryjny Motivizer dostarcza najnowocześniejsze, w pełni mobilne rozwiązanie w formule tzw. SaaS (Software as a Service), ograniczając czas wdrożenia do maksymalnie kilku tygodni, a zaangażowanie działów IT klienta prawie do zera. Motivizer jako jedyny oferuje możliwość działania swojego systemu w ramach wdrożenia „on premises”, w chmurze prywatnej klienta, co jest częstym wymogiem w zakresie bezpieczeństwa, szczególnie w takich branżach jak finanse i bankowość czy telekomunikacja.

 

Zobacz ofertę na stronie głównej