Dlaczego pracownicy sami chcą zarządzać swoimi benefitami?


Co to transformacja cyfrowa HR? Jak pandemia koronawirusa wpłynęły na zarządzanie benefitami pozapłacowymi w organizacjach? O tym w jaki sposób Motivizer wspiera działy HR swoich klientów przeczytasz w wywiadzie udzielonym przez CEO/CTO Motivizer Pawła Filutowskiego.

Rozwój systemów kafeteryjnych w dobie pandemii COVID

Cyfrowy system wspierania HR, w skład którego wchodzą systemy kafeteryjne, pomimo pandemii zyskuje na popularności wśród pracodawców w Polsce. Benefity oferowane pracowników ewoluują, tak jak i platforma kefeteryjna dostosowuje się do potrzeb pracodawcy i pracownika. O tym jak Motivizer pomaga w lepszym funkcjonowaniu działów HR można przeczytać w wywiadzie na łamach Rzeczypospolitej – RP.pl

Fragment wywiadu udzielonego przez eksperta rynku HR TECH CEO/CTO Motivizer.pl Pawła Filutowskiego

W czasie pandemii straciły na znaczeniu tradycyjne pakiety sportowe czy kulturalne – z wejściówkami do kin czy teatrów. Czy doszło coś w zamian?

Obserwujemy, że pandemia bardzo wzmocniła widoczny już wcześniej trend wellbeingu, czyli dbałości o dobrostan psychiczny pracownika. Również na naszej platformie ta oferta została bardzo rozbudowana w ostatnich miesiącach.

Cały wywiad dostępny jest pod linkiem

https://www.rp.pl/Biznes/304299912-Pracownicy-chca-zarzadzac-swoimi-benefitami.html

Więcej ważnych informacji odnośnie nowoczesnego zarządzania HR znajdziesz także na Linkedin – Motivizer.pl https://www.linkedin.com/company/motivizer/

Zobacz ofertę na stronie głównej